Skip to content

Gena – Bella Senorita Lyrics

Bella Senorita By Gena ft. Olsi Bylyku

Nese asnje here nuk fal do mbetesh vetem
une akoma sot jam gabimi i saj
ndoshta prap e dua dashurine e vjeter
ne nje tjeter jete akoma jemi bashke
ish nje kohe kur ti prisje shume nga mua
ish nje kohe kur cdo nate na gjente bashke
zemra ime zemra ime e hutuar
kur u zgjova afer meje nuk te pash

Bella bella dolce vita
si me ike nuk e prita
bella bella senorita
aj ja jaaa…
bella bella bella
aj ja jaa..
My princes mia bella
kur po t’shoh po m’prek n’tela
ti je e embel si nutella

Sonte du me t’prek e du me nejt me ty non stop
trupi flet o sa perfekt e di sa po m’pelqen ti sot
nuk e di sa kam enderru per ty
afer meje sy me sy
qe prej dites se par qe t’kam pa hala tkam n’kry
deti dhe ti si panorma krejt magjike sikur zana
ma e forte se peruana une simbol e ti purana
ti po m’djeg si flaka une po te ndjeki ty si hana
sa po du qe sonte mos te mbaroje kjo nata

Bella bella dolce vita
si me ike nuk e prita
bella bella senorita
aj ja jaaa…
bella bella bella
aj ja jaa..
My princes mia bella
kur po t’shoh po m’prek n’tela
ti je e embel si nutella