SAMANTA – ALO Lyrics

Lyrics to ALO by SAMANTA

Alo
A po e nin kete zo
Po te flet ajo
Qe mas shumti t’do

Ajo…
Se si ndihet ajo
Najher a e menon
Ai mungon ajo?
Fol a jo?

AAAA me kthy kohen pas
AAAA kur ishim bashk

Ndarje
Une e ti ne ndarje
Vetem lot e sharje
Nuk po muj me shume

Ndarje…
Te dy kishim faje
Po e vuj cdo nate
Kush deshi me shume
Kush deshi me shume

Ajo
Se si ndihet ajo
Najher e menon
A po t mungon ajo?

Sa shume bona une per ty
Per ty
Ta dhash jeten qe skom dy
Alo

Ndarje
Une e ti ne ndarje
Vetem lot dhe sharje
Nuk po muj me shume

Ndarje
Te dy kishim faje
Po e vuj cdo nate
Kush deshi me shume
Kush deshi me shume

I du rrobat e tija
Me te ditet e mia
Nuk ish per ne dashnia
Aa Aaaa…

Dhe pse nuk jam e tija
Ai din qe jam e tija
I din dobesit e mia
Aa Aaaa…

Alo apo e nin ket zo

YouTube video